Akcja konsolidacja czy pożyczka gotówkowa.

Szukając dobrego zobowiązania warto porównać ze sobą kilka ofert. W naszym artykule porównamy ze sobą ofertę Akcja konsolidacja proponowaną przez Bank Credit Agricole i pożyczkę gotówkową online dla nowych klientów jaką proponuje Bank Citi Handlowy. Konsolidacja jest to połączenie kilku zobowiązań w jedno. Takie połączenie kilku zobowiązań w jedno pozwala na uzyskanie jednej mniejszej raty jaką o wiele łatwiej jest spłacić na czas.

Akcja konsolidacja w Credit Agricole.

Zacznijmy od sprawdzenia parametrów kredytu akcja konsolidacja jaki oferuje nam Credit Agricole. Oprocentowanie kredytu oraz RRSO mają w tym przypadku wartość 5,5% i 5,64% w skali roku. Dla kredytu gotówkowego na kwotę 50 tysięcy złotych z rozłożeniem na okres kredytowania wynoszący 72 miesiące każda z rat będzie po 816,89 złote. Całkowita kwota jaką przyjdzie nam spłacić wyniesie 58 816,39 złotych. Za udzielenie kredytu bank nie pobiera żadnej prowizji co daje nam oprocentowanie nominalne jako jedyny koszt zobowiązania. Jest to kredyt konsolidacyjny w przypadku którego minimalna kwota kredytu to jedyny 1 tysiąc złotych. Maksymalna kwota kredytu jaką można pożyczyć wynosi 255 550 złotych. Kredyt można spłacać w okresie kredytowania od 1 do 72 miesięcy.

Pożyczka Gotówkowa online dla nowych klientów.

Citi Handlowy proponuje nam pożyczkę gotówkową online dla nowych klientów. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania w przypadku tej oferty ma wartość 6,91% w skali roku. Dla kredytu na kwotę 50 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym 72 miesiące raty kredytu będą po 845,27 złote. Całkowita kwota do zapłaty jaką spłaci kredytobiorca to suma 60 859,11 złotych. Oprocentowanie nominalne tej pożyczki ma wartość 4,99% w skali roku. Prowizja jaką nalicza bank za udzielenie zobowiązania wynosi 5% kwoty przyznanego kredytu. Dla naszych 50 tysięcy złotych, prowizja jaką zapłacimy będzie wynosiła 2500 złotych. Bank nie wymaga od kredytobiorców ubezpieczenia kredytu, co nie podnosi dodatkowo kosztów związanych z jego uruchomieniem. Decyzja o udzieleniu pożyczki wydawana naprawdę bardzo szybko i można ją otrzymać nawet w 1 dzień. Porównując koszta kredytu w Credit Agricole i w Citi Banku Handlowym, można od razu zauważyć, że oferta Credit Agricole jest bardziej korzystna. Kredyt generuje mniejsze koszta co z pewnością przemawia za atrakcyjnością tej właśnie oferty. Wybór należy do kredytobiorcy, ale z pewnością większość wybierze to zobowiązanie, które jest tańsze. Jak można mieć coś taniej to po co przepłacać.